Abbas Abad, Light boxes

ما در نگین تبلیغات با دانش، تخصص و به پشتوانه 23 سال تجربه برندسازی، تبلیغات و مشاوره، خدمات متنوع خود را در اختیار همراهان و شرکای تجاری خود می‌گذاریم و با تجربه، خلاقیت و انرژی تیم جوان خود از برند شما و خدمات شما در دنیای ارتباطات مراقبت می‌کنیم. چرا که اعتقاد داریم نگرش تبلیغاتی و ارتباطی یک نگرش قوی، اثربخش و در راستای محافظت از ماموریت‌ها و اهداف بلند مدت برند شما خواهد بود.

تبلیغات محیطی همواره به عنوان یکی از مهم‌‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی مورد توجه بوده است به همین منظور مجموعه نگین تبلیغات می‌کوشد تا با توجه به ماهیت برند و همچنین حوزه فعالیت‌، سرویس متناسبی را به هر مشتری پیشنهاد دهد و در حال حاضر علاوه بر طراحی و اجرای کمپین‌های 360، دارای 400 سازه لایت‌باکس‌ به مسافت ۲۰ کیلومتر از متل‌قو تا نشتارود (نصب بر روی تیرهای برق) واقع در بلوار امام خمینی شهر عباس‌آباد است و آماده همکاری با تمامی ارگان‌ها، برند‌ها و سازمان‌ها می‌باشد.
عباس‌آباد در استان مازندران و در شمال ایران قرار دارد. این شهر در ناحیه شرقی شهرستان تنکابن واقع شده است و از شمال به دریای خزر، از جنوب به منطقه کلاردشت، از شرق به شهر سلمان‌شهر (متل قو) و از غرب به شهر نشتارود متصل می‌شود.

براساس آخرین سرشماری، جمعیت عباس‌آباد حدود 52832 نفر بوده است. هم‌چنین شهرستان عباس‌آباد حدود 311 کیلومتر مربع مساحت دارد. این شهر دارای جاذبه‌های فراوان گردشگری و تاریخی و سواحل زیبا بوده که باعث موقعیت ممتاز اقتصادی آن می‌گردد. هم‌چنین اکثر مردم این شهر کسب و کار خود را در زمینه تولید گل و گیاه، صیادی، گردشگری و نیز فعالیت‌های صنعتی راه‌اندازی کرده‌اند. براساس همین مزیت‌ها و نیز وجود اماکن دیدنی، این شهر از رونق اقتصادی بالایی برخوردار شده است. فاصله عباس‌آباد تا دریا، هوای خنک و مکان‌های دیدنی آن باعث شده است که این شهر از محبوبیت زیادی در بین مسافران در کلیه فصول سال برخوردار شود که به برندهای سراسر کشور امکان دیده شدن خواهد داد. برابر آمار، سالانه بیش از 500 میلیون خودرو در محورهای مازندران تردد دارند.

قابل ذکر است سازه‌های پیشنهادی این شرکت که در بلوار امام خمینی شهر عباس‌آباد بنا شده است، شاهراه اصلی بین شهر‌های شمالی کشور بوده و بزرگترین مجتمع‌های تجاری و تفریحی استان در آنجا می‌باشند.

عباس آباد

Advantages

Specifications

Special Offer

پیشنهاد ویژه کانون نگین تبلیغات برای خرید بیش از بیست پایه، طراحی و ایده‌پردازی رایگان است.