کانون نگین تبلیغات

Negin Advertising Agency

نمونه کارها

تحقیقات بازار

En
تحقیقات بازار شرکت شهاب

تحقیقات بازار شرکت شهاب

شركت شهاب با سابقه اي بيش از ۶ دهه، يكي از معتبر ترين و موفق ترين برندها در عرصه توليد تلويزيون هاي :CRT, LCD و LED در ايران است . اين شركت با رعايت استانداردهاي بين المللي در زمينه توليد محصولات خود توانسته است با در اختيار گرفتن سهم قابل ملاحظه اي از بازار محصولات تصويري،چهره اي درخشان از نام خود را در اين بازارتثبيت نمايد. شركت شهاب با تكميل سبد كالاي لوازم خانگي ، محصولاتي از قبيل: سينماي خانگي ، ماشين لباسشويي ، جارو برقي و دستگاه گيرنده ديجيتال تلويزيون (Set Top Box ) را توليد و با اين برند وارد بازار مصرف كرده است .

کانون نگین تبلیغات فرآیند تحقیقات بازار این برند را برای بررسی و تحلیل بازار جهانی و داخلی تلویزیون انجام داده است . در این تحقیقات روند تغییرات سهم بازار برندهای برتر تلویزیون و همچنین نرخ رقابت پذیری بازار جهانی و تولید داخلی تلویزیون را مورد بررسی قراداده است .

reasech2

در بخش الگویابی تحقیق حاضر نحوه ی فعالیت و استراتژی های رقابتی شرکت های تولید کننده تلویزیون در سطح جهان مورد بررسی و دسته بندی قرار گرفتند. شرکت های تولید کننده ی تلویزیون که در این بخش مورد بررسی قرار گرفتند شامل ۴۳۰ سازنده تلویزیون بوده که در طول یک قرنی که این پدیده اختراع شده است به تولید تلویزیون پرداخته اند.

reasech1

تحقیقات بازار برند شهاب با بررسی : رفتار خرید مصرف کنندگان، ادراکات مصرف کنندگان، قدرت برندها و  رفتار رسانه ای مصرف کنندگان و همچنین در  محدوده زمانی تیرماه ۱۳۹۴ در محدوده جغرافیایی ۱۵ شهر از ۸ استان کشور انجام گردید .
برای پاسخ به سؤالات اصلی تحقیق، پرسشنامه‏ ای نیمه باز تهیه گردید و داده های مورد نیاز گردآوری و تحلیل شد. خروجی های تحلیل شده در چهار بخش اصلی به شرح فوق قرار داده شده و در پایان خلاصه نتایج به همراه پیشنهادات کاربردی برای بهبود فروش برندهای شهاب و TCL ارائه شده است.

reasech3

 

124