دپارتمان دیجیتال کانون نگین تبلیغات در دو واحد بازاریابی و توسعه، سرویس های فضای دیجیتال را ارائه می دهد.

 بازاریابی:

واحد دیجیتال در زمینه های مختلفی می تواند راه گشا و موثر باشد. تدوین استراتژی برای شروع یک کسب و کار، ایجاد مسیرهای جدید برای کسب و کارهای خرد و کلان، درگاه های جذب کاربران، تولید محتوای ارزشمند جهت انتشار با اهداف مشخص و انتخاب رسانه به منظور مدیریت جایگاه های بدست آمده.

بخش مهم کمپین های تدوین شده، تهیه ی گزارش، آنالیز و آمار به منظور اجرای استراتژی هدفمند در ادامه ی پروژه هاست.  تیم پشتیبانی نگین تبلیغات از ابتدا تا پایان ارائه ی خدمات دپارتمان دیجیتال در کنار شما حضور خواهد داشت.

بدون تیم متخصص، حضور استارت-آپ ها در پیاده سازی سرویس های امن و قابل استفاده ی کاربران امکان پذیر نیست. برای مدیریت و ورود قدرتمند به بازارهای پر رقیب، عوامل متعددی دخیل است؛ سرویس های یکپارچه با طراحی وب سایت، طراحی و توسعه ی اپلیکیشن ها، معماری سیستم ها، ظرافت طراحی رابط کاربری و ایجاد تجربه ی جذاب برای کاربران.

همه ی این ها در کنار مهندسین مجرب دپارتمان دیجیتال کانون نگین تبلیغات میسر خواهد بود.

خدمات

تولید و توسعه

با پیشرفت تکنولوژی‌ های روز دنیا و تنوع سرویس ‌های دنیای دیجیتال ارائه­ ی خدمات منحصر به فرد و ایده‌ های نوین  می ­تواند در بازه­ ی زمانی کوتاه، حجم زیادی از مخاطبین و متقاضیان را جذب کرده و سهم زیادی از بازار گسترده­ ی دیجیتال مارکتینگ به دست بیاورد.

 

رسانه های اجتماعی (Social Media)

در کشورمان ایران هر فردی که دسترسی به فضای مجازی را دارد نسبت به میانگین کل مخاطبین بطور متوسط 9 ساعت از وقت خود را در شبکه ‌های اجتماعی می گذراند. نتایج یک نظرسنجی از رفتارشناسی کاربران ایرانی در شبکه ‌های اجتماعی نشان‌ می ­دهد دلیل اصلی استفاده از شبکه‌ های اجتماعی جست ‌و جوی مطالب است. ارتباط از طریق پیام‌ رسان‌ ها با دیگر افراد و اطلاع از اخبار روز و همچنین سرگرمی، شبکه ‌های اجتماعی را به یکی از مهمترین ابزارها برای بازاریابی ویروسی (viral marketing)  تبدیل می ­کند.

اینفلوئنسر مارکتینگ Influencer marketing

استفاده از اینفلوئنسرها، تولید محتوا و انتشار مناسب محتوای تولید شده با توجه به تفکیک دقیق کاربران از نظر جغرافیایی و سطوح مختلف فرهنگی و اجتماعی، می ­تواند تاثیر دیجیتال مارکتینگ را به شکل چشم ­گیری بالا ببرد.

 

طراحی و توسعه وب سایت (WEB)

در دنیایی که اکثر مشتریان بالقوه بیشترین زمان خود را در اینترنت سپری می ‌کنند؛ شیوه­ ی سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره ‌آمیز محسوب می ­شود.

بهره برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار کارآمد در تجارت حائز اهمیت است. حتی آن دسته از کسب و کارهایی که خود را در زمینه ­ی تجارت سنتی موفق می ‌دانند، باید به این مهم توجهی ویژه داشته باشند. اینترنت یکی از بسترهای مناسب کسب و کار است که روز به روز بر کاربران آن افزوده می ‌شود و می ‌تواند نقش مهمی در ایجاد روابط تجاری موفق ایفا کند. از همین رو طراحی یک وب سایت مناسب، اولین گام در جذب مشتریان جدید در بازاریابی اینترنتی است.

 

طراحی و توسعه بازی (Game)


 

رقابت هیجان انگیز، پا به دنیایی دیگر گذاشتن، قهرمان بودن، روایت داستان‌ هایی جذاب، حل معماهای چالش برانگیز و غیره.

همه­ ی این­ ها می ‌توانند ساعت‌ ها مخاطب را همراه کنند. با توجه به گردش مالی 920 میلیارد تومانی در سال، صنعت بازی‌ سازی، حوزه­ی مهمی در دیجیتال مارکتینگ به حساب می ­آید.

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/neginadv/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743