خلاقیت، شما را جادو می کند!

ما همچون شعبده‌ بازی که وِردهای جادویی را می­ داند، علم تبلیغات را با خلاقیت ترکیب می ­کنیم و با چوب جادو راه حل را به شما نشان می ­دهیم.

واحد ایده پردازی نگین تبلیغات، مجموعه­ ای از افراد تبلیغاتی است که با هنر ایده­ پردازی، نیروی تفکر و به پشتوانه­ ی تحقیق و جستجو، راه­ حل­ های خلاقانه پیشنهاد می­ دهد. اولین هدف تیم ما تمرکز روی گوی جادویی و یافتن مسیری درست برای برند و سفارش مدنظر او است. برای پیدا کردن این مسیر، از راه­ های متفاوتی می­ گذریم؛ از راه­ های ساده و مستقیم گرفته تا راه­ های عجیب و پرپیچ و خم.

در مسیر تازه، مفهوم (Concept) و ایده­ ی اصلی (Core Idea) را می­ سازیم. حالا وقت طوفان فکری (Brain Storming) تیم خلاقه است. ایده­ پردازان خوش ذوق نگین تبلیغات، به رهبری مدیر خلاقیت (Creative Director) ایده­ های متفاوت خود را با هم درمیان می ­گذارند، آن­ ها را بررسی کرده و تمام جوانب آن را می­ سنجند. سپس با توجه به بریف، سفارش مشتری و مسئله­ ی او، کارآمدترین و ناب­ ترین ایده­ ها انتخاب شده و در دیگ تکنیک ­های مختلف پخته می­شوند تا آماده ­ی ارائه ­گردند.

نتیجه­ ی کارِ گروه ایده پردازی است که برای برند، آگاهی (Awareness) ایجاد می­ کند، در ذهن مخاطب تصویر (Image Branding) می­ سازد، آن را ماندگار می کند (Branding) و میل به خرید یا استفاده از محصولات و خدمات را تشدید می­ کند. هم­ چنان که برندهای مطرح دنیا با تبلیغات خلاقانه و صحیح در دل مردم جا باز کرده­ اند و در سبک زندگی آن­ ها دارای جایگاهی خاص و ممتاز شده­ اند.

تیم اجرایی

در واحد خلاقیت ما، همه­ ی اعضا هدفی مشترک را دنبال می­ کنند، با این حال هر یک از افراد نقشی منحصر و متفاوت دارند که از جنبه­ های مختلف یک فرایند تبلیغاتی را تکمیل می ­کند.

  • مدیر خلاقیت(creative director)
  • مسئول اجرایی (Supervisor)
  • کپی­ رایترهای ارشد (Senior Copywriters)
  • نویسندگان تبلیغاتی(copywriters)
  • طراح کانسپ (Concept Artist) و طراح استوری ­بورد (Storyboard Artist)
  • بخش تحقیق و جستجو (R & D)

معرفی خدمات

انتخاب نام برند (Naming):

نام، اولین مواجهه ­ی مخاطب با برند شماست. انتخاب نام درست و خلاقانه، برند را از سایر رقبا متمایز می ­کند، ملکه­ ی ذهن می­ شود و ترغیب کننده است. نام برند چیزی نیست که به سادگی تغییر کند، پس اولین قدم برای خلق برندی قدرتمند و مانا، مهمترین آن نیز هست. در انتخاب نام برند، وسواس به خرج دهید و آن را به ما بسپارید.

تگ ­لاین (Tagline):

این همان برچسبی است که سالیان سال با نام برند شما همراه می­ شود. تگ­ لاین باید به شکلی مختصر و مفید شما را تعریف کند، دسته­ بندی مربوط به برند را مشخص کند و جنس محصول یا خدمت را در خود داشته باشد.

ایده­ ی اصلی (Core idea):

ایده­ ی اصلی و محوری، همان هسته و بذر است که با کاشتنش درختی پر شاخ و برگ از ایده و داستان رشد می ­کند.

شعار (Slogan):

به موفق ­ترین کمپین­ های تبلیغاتی نگاهی بیاندازید تا اهمیت شعار را به وضوح ببینید. شعارهای تبلیغاتی که معمولاً برای بازه­ ی زمانی مشخصی خلق می­ شوند، می ­توانند هر بار نسبت به درخواست شما و با توجه به بازار برند شما اثری متفاوت و قابل توجه بگذارند.

متن آگهی تبلیغاتی (Body copy):

وظیفه ­اش مفهوم کردن و ساده ‌سازی هر چه بیشتر شعار تبلیغاتی است و عنصر اطلاع رسان آگهی به حساب می­ آید.

سناریو های تبلیغاتی (TV & Radio):

آگهی­ هایی که از رادیو و تلویزیون شنیده و پخش می ­شوند، سناریوهایی هستند که توسط تیم تولید، شنیدنی و دیدنی شده ­اند.

کانسپت و استوری بورد (Concept & Story Board):

به منظور تصویرسازی بهتر برای مشتری و ایجاد زبان مشترک با او، سناریوها و ایده های اجرایی به شکل کانسپت و یا استوری بورد ارائه خواهند شد.

کلیدواژه ­ی بصری (Key visual):

تیم خلاقیت، بعد از رسیدن به ایده­ ی اصلی و خلق شعار، با توجه به کلیدواژه­ ی کلامی (Verbal) کلیدواژه­ ی بصری را نیز پیشنهاد می­ دهد.

تولید محتوای فضای مجازی (Content Marketing):

تولید محتوا می ­تواند شامل نگارش پست و کپشن در شبکه­ های اجتماعی و یا تبلیغات در فضای وب باشد.

هشتگ (Hashtag):

ایجاد هشتگ جذاب و متناسب با فضای دیجیتال، می ­تواند در اثربخشی و موفقیت یک کمپین سهم بسزایی داشته باشد.

ایده­پردازی بخش­های مختلف BTL:

ما همیشه برای چگونگی استفاده از کمپین BTL پیشنهادهای جذابی برای شما داریم.

پیشنهاد کاراکتر:

کاراکتر، عینی کردن شخصیت و هویت برند شماست و می ­تواند ارتباط گرفتن با مخاطب را بسیار ساده کند.

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/neginadv/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743