BTL

بازاریابی با روش BTL روشی مستقیم و متمرکز بر گروه ‌های مشخصی از مردم است. در این روش امکان اندازه ‌گیری و مشاهده ‌­ی واکنش مخاطب وجود دارد. به دلیل مستقیم و بی ‌واسطه بودنِ این نوع از بازاریابی و داشتن شانسِ رویارویی با مخاطب، امکان ایجاد میل و اشتیاقِ آنی برای خرید محصول در او بسیار محتمل است.

واحد BTL کانون نگین تبلیغات با استفاده از کادری متخصص و دسترسی به بانک اطلاعاتی بیش از 5000 نیروی اجرایی مجرب آماده ­ی­ ارائه ­ی خدمات مورد نیاز برند ها در حوزه­ ی تبلیغاتی BTL است. این واحد با توجه به نیاز مشتری و ایده ‌پردازی صورت گرفته توسط تیم ایده ‌پردازی با بهره ‌گیری از تکنولوژی‌ های روز دنیا اقدام به اجرای پروژه‌ های زیر می­ کند:

سمپلینگ

ارائه ­ی نمونه­ ی رایگان محصول در نقاط فروش یا مراکز پر تردد به منظور ارتباط مستقیم با مصرف‌ کنندگان به جهت تست کیفیت محصول و ثبت بازخورد های حاصل از این فرآیند در سراسر کشور.

پروموشن (عملیات پیشبرد فروش)

اعلام توضیحات کیفی و کمی توسط پروموتر در فروشگاه ‌های زنجیره ‌ای و لاین ‌های فروش محصول به منظور اطلاع رسانی از شرایط فروش ویژه کالا در سراسر کشور.

 

چیدمان(merchandising)

چیدمان محصولات در فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای مطابق پلنوگرام چیدمان، با در نظر گرفتن رنگ و ساختار بسته‌ بندی به منظور بهتر دیده شدن کالا در شلف در سراسر کشور.

نمایش کالا و خدمات جدید (Road Show)

برگزاری فعالیت‌ هایی به منظور معرفی کالا یا خدمات در مراکز تفریحی، مراکز خرید، خیابان ‌ها، مراکز عمومی به جهت برندینگ و افزایش مخاطب در سراسر کشور که معمولاً می ‌تواند با یک فعالیت و ایده­ ی خاص به منظور جذاب‌ تر شدن فرآیند مانند استفاده از VR، AR، بازی و غیره همراه شود.

برگزاری رویداد(event planning)

ایونت (لانچ محصول، معرفی خدمات، افتتاحیه و غیره)

برگزاری ایونت ‌های خاص برای رونمایی محصول یا خدمت جدید، افتتاحیه ­ی مراکز تجاری یا فروشگاه‌ ها و ... در سالن‌ هایی متناسب با نیاز برند، تعداد میهمان ‌ها، نوع پذیرایی، فعالیت ‌های اجرایی ایونت در هتل‌ ها، سالن‌ های همایش و غیره در ابعاد داخلی و بین المللی.

ابزار تبلیغاتی در نقطه فروش

طراحی، تولید و نصب المان‌ های تبلیغاتی در نقاط فروش( مش، دانگلر، وابلر، شلف تاکر و غیره)به منظور افزایش بازده فعالیت بازار‌پردازی (Merchandising) و با هدف برندینگ و معرفی محصول و خدمت.

کمپین ‌های مسئولیت اجتماعی

ایده‌ پردازی و اجرای این پروژه ‌ها در راستای مسئولیت اجتماعی برند‌ها صورت می ‌پذیرد. که عموماً بار ‌فرهنگی داشته و به جایگاه ‌سازی برند در ذهن مخاطب کمک می ­کند.

غرفه سازی

طراحی، ساخت، اجرا، تامین نیرو، برند اکتیویشن ‌های ویژه در نمایشگاه‌ های بین المللی و داخلی .

بازاریابی چریکی (Guerrilla Marketing)

این سبک از تبلیغات تا حد زیادی بر استراتژی‌ های نامتعارف بازاریابی، انرژی بالا و قوه­ ی تخیل تکیه دارد. این روش در مورد جذب مشتری از طریق غافلگیر کردن آن ‌ها، ایجاد اثری ماندگار و فراموش نشدنی و خلق موضوعی است که منجر به ایجاد حواشی بسیار زیادی در رسانه می ­شود و با شیوه های سنتی تبلیغات کاملاً متفاوت است. در این روش ایده ‌هایی نو که تاکنون توسط هیچ برندی مورد استفاده قرار نگرفته است، پیشنهاد می ­شوند.

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/neginadv/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743