کانون نگین تبلیغات

Negin Advertising Agency

آرشیو بلاگ

پاییز سال ۱۳۹۵

En
شغلی با عنوان مدیر ترافیک

شغلی با عنوان مدیر ترافیک

عنوان شغلی مدیر ترافیک بیشتر و یا به عبارتی تنها در حال حاضر در آژانس های تبلیغاتی استفاده می شود . آژانس های تبلیغاتی ضمن اینکه باید از تیم خلاقی برخوردار باشند باید به موضوع مدیریت هم اهمیت ویژه ای بدهند . با توجه به اینکه آژانس های تبلیغاتی بزرگ عموما درگیر چند برند هستند مدیریت ترافیک کار ها و پروژه ها امری است ضروری

عنوان شغلی مدیر ترافیک بیشتر و یا به عبارتی تنها در حال حاضر در آژانس های تبلیغاتی استفاده می شود . آژانس های تبلیغاتی ضمن اینکه باید از تیم خلاقی برخوردار باشند باید به موضوع مدیریت هم اهمیت ویژه ای بدهند . با توجه به اینکه آژانس های تبلیغاتی بزرگ عموما درگیر چند برند هستند مدیریت ترافیک کار ها و پروژه ها امری است ضروری .

مدیر ترافیک یا همان مدیر سیستم قدیم و به عبارتی تنظیم کننده جریان کار شخصی است که تمام ورودی و خروجی های هر پروژه را کنترل می کند و اینکه هر ورودی و یا خروجی به دست چه کسی و کی و کجا باید برسد را برنامه ریزی می کند . حتی در برخی از آژانس ها پیشرفت مالی و سگمنت های پروژه را هم مدیر ترافیک کنترل می کند که این موضوع کمک بزرگی به مدیریت مالی مجموعه می کند به عبارتی ساده تر مدیر ترافیک مانند یک فیلتر عمل می کند تا تسک های یک پروژه به خوبی در مجموعه توزیع شود .

تجربه آژانس ها ثابت کرده وجود تیم مدیریت ترافیک نه تنها ترافیک کاری را در مجموهه کاهش می دهند بلکه افزایش بازدهی پروژه و رضایت مشتری را در بردارد .

اتفاقی که درآژانس های تبلیغاتی و یا آژانس های نوآوری می افتد به خاطر تعدد پروژه ها برخا مشاهده می گردد که به خاطر دلیل کوچکی پروژه متوقف می گردد و در صورت نبود مدیر ترافیک ادامه پیدا کردن پروژه دیگر دست خداست . اگر مدیر ترافیکی خوبی در آژانس مستقر باشد چرخش اطلاعات و گردش کار را به صورت الکترونیکی آرشیو می کند .

از وظایف اصلی مدیر ترافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

باید سازمان یافته و انعطاف پذیر نسبت به پروژه ها باشد
برنامه ریزی روزانه کار ها را در نظر بگیرد
ارتباط موثری رابین بخش مدیریت مشتری و مشتری برقرار کند
برنامه ریزی منظمی برای جلسات هفتگی و جلسات روزانه داخل آژانس و مشتری داشته باشد
بخش های مهم پروژه را به افراد یادآوری کند و در صورت نیاز پلنی برای این کار داشته باشد
از اتمام هر تسک در پروژه مطلع باشد
همچنین توانایی های یک نفر در این سمت

با ساختار آژانس آشنا باشد (گردش کار و ارجاعات منابع سازمان)
مهارت های سازمانی را بشناسد
روحیه کار تیمی قوی
اتفاقی که می افتد این است که هم مشتری و هم کارکنان آژانس از پیشرفت کار خوشحال هستند البته نرم افزار هایی وجود دارند که کمک بزرگی به تیم ترافیک مجموعه می کند که درآینده شاید در این مورد نوشتم .

شما تجربه ای در این خصوص دارید با ما به اشتراک بگذارید .

نویسنده : محمد جعفر کرمانپور

21,372
مطالب مرتبط
 • ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
  بازار هدف را بهتر بشناسیم
  به منظور بالا بردن اثربخشی بازاریابی و فروش خودتان، باید به‌خوبی متوجه شوید که بازار هدف شما از چه بخش‌هایی تشکیل‌شده است – یعنی هرگونه اطلاعات جزئی و کوچک را در مورد آن به دست آورید. جمع‌آوری و تحلیل این نوع از اطلاعات به شما کمک می‌کند که محصول شما برای چه گروه‌هایی از مخاطبین موجود در بین افراد حاضر در بازار هدف شما دارای جذابیت است؟ زمانی که این اطلاعات را به دست آوردید، برای هر بخش از بازار هدف می‌توانید استراتژی بازاریابی و فروش خاص خودتان را بکار بگیرید.
  9,683
 • ۸ دی ۱۳۹۵
  تفاوت میان رابط کاربری و تجربه کاربری
  بی‌شک وقتی شما هم با دو واژه رابط کاربری (User Interface) و تجربه کاربری (User Experience) برخورد می‌کنید، برداشتی در ذهن دارید که فرق این دو در چه چیزی است. اما در ادامه بیشتر دو مفهوم رابط کاربری و تجربه کاربری را برای شما باز می‌کنیم تا هیچ سوالی بی‌پاسخ نماند:
  15,189
 • ۲۴ آذر ۱۳۹۵
  کدام شبکه اجتماعی برای شرکت شما مناسب است؟
  شبکه‌های اجتماعی تا جایی رشد کرده‌اند که به دو دلیل بزرگ‌ترین فضای بازاریابی و تبلیغاتی در محیط‌های کسب‌وکار به حساب می‌آید: 1- اساساً رایگان هستند، 2- محتوای آنها ارگانیک است، به این معنا که تعامل بیشتری با مخاطب ایجاد می‌کنند.
  17,628
 • ۱۵ آذر ۱۳۹۵
  چه چیزی مانع از وفاداری مشتری شما می‌شود؟
  اغلب مدیران کسب‌وکارها به‌خوبی می‌دانند که 80% از سود آن‌ها از 20% مشتریان آن‌ها حاصل می‌شود، یعنی به عبارتی ارزش اصل پارتو را در فرایند بازاریابی و فروش خودشان به‌خوبی می‌دانند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که با تضمین کردن خرید آن 20% از مشتریان خودشان، بخشی از سودآوری خود را تضمین کرده‌اند.
  19,089
 • ۲۹ آبان ۱۳۹۵
  شغلی با عنوان مدیر ترافیک
  عنوان شغلی مدیر ترافیک بیشتر و یا به عبارتی تنها در حال حاضر در آژانس های تبلیغاتی استفاده می شود . آژانس های تبلیغاتی ضمن اینکه باید از تیم خلاقی برخوردار باشند باید به موضوع مدیریت هم اهمیت ویژه ای بدهند . با توجه به اینکه آژانس های تبلیغاتی بزرگ عموما درگیر چند برند هستند مدیریت ترافیک کار ها و پروژه ها امری است ضروری
  21,373
 • ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  تبلیغات محیطی کمپین “جایزتو جانذار” اکران شد
  تبلیغات محیطی کمپین "جایزتو جانذار" شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از امروز اکران گردید . این تبلیغات به صورت بیلبورد و استرابرد توسط کانون نگین تبلیغات اجرا گردید . این طرح در مناطق مختلف تهران اجرا شده است .
  21,834
 • ۲۴ آبان ۱۳۹۵
  اکران بیلبورد های کمیپن پورشه تاپ
  تبلیغات محیطی اپلیکیشن تاپ توسط کانون نگین تبلیغات اکران گردید . شایان ذکر است کانون نگین تبلیغات مجری کمپین 360 اپلیکیشن تاپ با عنوان "پورشه تاپ" و شعار "نصب کن،استفاده کن پورشه ببر" نیز میباشد.
  22,390
 • ۲۲ آبان ۱۳۹۵
  اشتباهاتی نابخشودنی در تولید محتوا
  بازاریابی محتوایی و تولید محتوا یکی از بحث های داغ این روزهاست، اما تولید محتوا کار آسانی نیست و عدم توجه به بعضی نکات ممکن است باعث ایجاد نتیاج نامطلوبی برای کسب وکار شما شود اشتباهات زیر را مرتکب نشوید. بدون استراتژی کار کنید
  22,483
 • ۱۵ آبان ۱۳۹۵
  بازاریابی به روش چریکی(Guerrilla marketing)
  بازاریابی چریکی یا پارتیزانی، توسط جی.کنراد لوینسون(Jay Conrad Levinson) در سال ۱۹۸۴ در کتاب “تبلیغات چریکی” به عنوان یک اصطلاح ابداع شد و به این دلیل چریکی خوانده می‌شود که مانند جنگ‌های چریکی و نامنظم با استراتژی‌ها و تاکتیک‌های کوچک اجرا می‌شود و شهروندان را با تاکتیک‌هایی شامل کمین، خرابکاری، حملات و عناصر شگفت‌برانگیز متعجب می‌سازد. به طور کلی این روش تبلیغات، فعال و کمی تهاجمی‌تر از هر گونه تبلیغات خیابانی است.
  23,136
 • ۸ آبان ۱۳۹۵
  تبلیغات محیطی هوشمند
  چندی پیش لکسوس برای اجرای تبلیغات محیطی یکی از محصولاتش دست به یک ابتکار جدید زد. این کمپانی برای معرفی یک از آخرین مدل‌های ماشین خود، بیلبوردهای تبلیغاتی مربوط به آن را طراحی و در شلوغ‌ترین شهرستان‌های استرالیا مستقر کرد. اما نکته‌ای که این بیلبورد‌ها را از دیگر تبلیغات محیطی متمایز می‌کند هوشمند بودن‌ آن‌ها است. این تابلو‌های غول‌پیکر شهری، مانند یک فروشنده کار بلد محصول جدید را در بهترین زمان به مخاطبان معرفی می‌کنند.