کانون نگین تبلیغات

Negin Advertising Agency

آرشیو بلاگ

پاییز سال ۱۳۹۵

En
اکران بیلبورد های کمیپن پورشه تاپ

اکران بیلبورد های کمیپن پورشه تاپ

تبلیغات محیطی اپلیکیشن تاپ توسط کانون نگین تبلیغات اکران گردید . شایان ذکر است کانون نگین تبلیغات مجری کمپین 360 اپلیکیشن تاپ با عنوان "پورشه تاپ" و شعار "نصب کن،استفاده کن پورشه ببر" نیز میباشد.

تبلیغات محیطی اپلیکیشن تاپ توسط کانون نگین تبلیغات اکران گردید . شایان ذکر است کانون نگین تبلیغات مجری کمپین ۳۶۰  اپلیکیشن تاپ با عنوان “پورشه تاپ” و شعار “نصب کن،استفاده کن پورشه ببر” نیز میباشد.
اپلیکیشن تاپ متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) وابسته به بانک پارسیان است که رتبه ۲۷ جهان در تعداد تراکش های بانکی را در بررسی مجله معتبر نیلسون ریپورت بدست آورده که این بررسی با توجه به گزارش رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

همت ، امام علی ، هفت تیر، فردوسی ، جناح ، شیخ فضل اله ، شهرک غرب ، دادمان ، تجریش ، شریعتی ، میدان مادر ، میدان محمدیه ، شوش ، ولیعصر از مناطق اصلی اجرای این تبلیغات می باشد

bilbord

 

اپلیکیشن تاپ علاوه بر ارائه تمامی سرویسهای پایه پرداخت موبایل که در بخش ذیل به آن اشاره می گردد دارای مزیت رقابتی به خاطر ارائه استعلام خط تلفن ثابت و موبایل است.

  • خرید شارژ تلفن همراه
  • خرید شارژ اینترنت
  • پرداخت قبوض
  • کمک به خیریه ها

پرداخت بدون کارت از فروشگاههای زنجیره ای و مراکز خرید
با استفاده هرچه بیشتر مشترکین از امکانات مذکور میزان امتیازات افزایش می یابد که با توجه به سطح امتیاز کسب شده شانس برنده شدن در قرعه کشی جوایز نیز بیشتر می گردد.
شایان ذکر است که در نسخه بعدی آیتم های جدید و کاربردی تری اضافه می گردد.همچنین لازم به یادآوری است که اپلیکیشن تاپ قابل نصب در سیستم عامل های اندروید و ios می باشد.

434
مطالب مرتبط